« Katalog stron / Firmy / Nauka jazdy

  :: Dodaj stronę  


» Prawo jazdy Gdańsk

Prawo jazdy Gdańsk Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat;b;. Gwarantujemy profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie. W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy Poniedziałek. Kurs Podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej ( według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć ). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej Sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
PageRank: 2 - wieciej: Prawo jazdy Gdańsk
http://www.gdprawko.pl/ | link nie działa/spam?


» Prawo Jazdy Warszawa Osk Mila

Prawo Jazdy Warszawa Osk Mila Oferujemy Państwu kurs prawa jazdy warszawa, dostosowany do indywidualnych potrzeb kursanta. Mila to auto szkoła warszawa, w której nauka jazdy będzie sprawiać Wam przyjemność a zdanie egzaminu na prawo jazdy nie będzie problemem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze "kroki" za kierownicą nie należą do najłatwiejszych, dlatego też do każdego kursanta podchodzimy przyjaźnie i ze zrozumieniem, jednocześnie skutecznie przygotowując go do zdania egzaminu na prawo jazdy. Nasi instruktorzy to profesjonaliści posiadający bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie nauki jazdy.
PageRank: 2 - wieciej: Prawo Jazdy Warszawa Osk Mila
http://www.mila.waw.pl/ | link nie działa/spam?


» Szkoła Nauki Jazdy

Szkoła Nauki Jazdy Szkoła Jazdy ELDRIVE w Tarnowskich Górach zaprasza na kursy nauki jazdy kategorii B. W naszej ofercie znajdują się także jazdy przedegzaminacyjne, dodatkowe i doszkalające w atrakcyjnych cenach. Szkolenie odbywa się w dogodnych warunkach pod okiem profesjonalistów. Z nami łatwiejsza droga do uzyskania prawa jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Nauki Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry.
PageRank: 2 - wieciej: Szkoła Nauki Jazdy
http://www.eldrive.pl/ | link nie działa/spam?


» Kursy prawo jazdy Szczecin

Kursy prawo jazdy Szczecin W naszej szkole szybko i bezpiecznie poznasz przepisy ruchu drogowego, a znaki i szczecińskie skrzyżowania nie będą stanowić dla Ciebie tajemnic. Poznasz nie tylko trasy egzaminacyjne, ale praktycznie większość skrzyżowań w Szczecinie. Pokonasz również wiele kilometrów poza miastem. Stawiamy sobie z
PageRank: 2 - wieciej: Kursy prawo jazdy Szczecin
http://www.tyrakowscy.pl/ | link nie działa/spam?


» Opieka nad dzieckiem Poznań

Opieka nad dzieckiem Poznań Centrum Edukacji I Rozwoju Uniwersytet Maluszka z Poznania oferuje ogromne możliwości w dziedzinie opieka nad dzieckiem. Prywatne przedszkole i prywatny żłobek gwarantują profesjonalną opiekę i nowatorskie ścieżki edukacyjno-wychowawcze. Wykwalifikowany personel zadba o wszechstronny rozwój Państwa
PageRank: 2 - wieciej: Opieka nad dzieckiem Poznań
http://www.zlobek.miniuni.pl/ | link nie działa/spam?


» Ośrodek Szkolenia Kierowców FALA nr.1 w Pruszkowie, nauka jazdy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców FALA nr.1 w Pruszkowie, nauka jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców FALA nr.1 w Pruszkowie. Nauka jazdy nowymi samochodami Opel Corsa. Kursy na prawo jazdy kat.B. Jazdy odbywają się na terenie Pruszkowa i okolic, Warszawy oraz Skierniewic. Zapraszamy także na jazdy doszkalające.
PageRank: 1 - wieciej: Ośrodek Szkolenia Kierowców FALA nr.1 w Pruszkowie, nauka jazdy.
http://fala.pruszkow.pl/ | link nie działa/spam?


» Prawo jazdy Kraków

Prawo jazdy Kraków Prawo-Jazdy.info.pl - prawo jazdy w Krakowie, kursy na prawo jazdy w Krakowie, nauka jazdy w Krakowie, najlepsi instruktorzy i najlepsza szkoła jazdy Kraków
PageRank: 1 - wieciej: Prawo jazdy Kraków
http://www.juma.prawojazdy.com.pl/index.php?site=4 | link nie działa/spam?


» Prawo jazdy Nowy Sącz

Prawo jazdy Nowy Sącz Małopolskie Centrum Szkolenia Kierowców firma Groń zaprasza wszystkie osoby planujące zostać kierowcami pojazdów osobowych. Zapewniamy doświadczoną kadrę instruktorów oraz nowoczesną flotę pojazdów. W naszej ofercie znajdują się kursy na większość popularnych kategorii prawa jazdy. Zapewniamy naszym kursantom samochód, którym odbywali jazdy na egzaminie.
PageRank: 1 - wieciej: Prawo jazdy Nowy Sącz
http://www.gron-osk.com.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed